O firmě

 

Moje firma vznikla v roce 1987 a v jejích počátcích převažovaly fotoslužby.

Nástupem videa byla činnost rozšířena i o pořizování videozáznamů a výrobu videopořadů. Velmi žádanou službou je i pořizování průkazkových fotografií na  řidičské průkazy, zbrojní průkazy, ZTP apod. Fotím i na občanské průkazy. Fotky v tomto případě jsou odesílány na příslušný úřad datovou schránkou.  Služba je na počkání.

V současné jsou hlavní činností videoslužby.

Záznam je pořizovám velmi kvalitními digitálními profesionálními  kamerami Sony a je zpracováván na počítačové střižně. Pořady je možno doplnit o komentář, hudbu, efekty, titulky. Hotový pořad je dle přání zákazníka nahrán na  DVD, Blu Ray popřípadě na USB disk, který lze přehrávat přímo v novějších televizorech.  ( soubory H264 v HD kvalitě)   Součástí zakázky je i barevný obal a potisk DVD. Zvlášť velké zkušenosti mám s pořizováním videozáznamů hodů, církevních a folklorních akcí. Dle přání zákazníka lze snímat i více kamerami. Ceny lze stanovit individuálně dohodou.

Reportážní foto je pořizováno digitální zrcadlovkou Nikon D 7500. Je možný výběr fotografií ještě před jejich zhotovením. Také u průkazkového fota je možný výběr z více záběrů.
 

vytvořil Jan Rybníček © 2008

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode